Yaşlı Bakım Semineri

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Yaşlı Hakları Hareketi Projesi kapsamında yaşlı aileleri, yaşlılar ve bakıcılar için yaşlı bakım semineri düzenlenecektir.
Seminerde yaşlıların özbakımı, yaşamsal bulguları (tansiyon, ateş, nabız, vb.), aktivitenin önemi ve yaşlı güvenliği hakkında bilgi verilecektir.

Konuşmacı: Prof. Dr. Hatice Bebiş
Tarih: 24.02.2022
Saat: 14:00-16:15
Yer: Çelebi Garden Hotel, Mehmetçik/Galatia

 

Program:

  • 14:00 – 14:15:  Yaşlı Hakları ve Ruh Sağlığı Derneği Başkanı Prof. Dr. Hatice Jenkins ve Mehmetçik Belediye Başkanı Cemil Sarıçizmeli’nin açılış konuşmaları
  • 14:15 – 15:00:  Sunum 1: Yaşlı özbakımı ve yaşlılarda tansiyon, ateş, nabız gibi yaşamsal bulguların takibi
  • 15:00 – 15:15:  Kahve molası
  • 15:15 – 16:00:  Sunum 2: Yaşlılarda fiziksel aktivitelerin önemi ve yaşlı güvenliği
  • 16:00 – 16:15:  Fotoğrafların çekimi ve kapanış

Etkinlik Facebook linki: https://fb.me/e/1FdBjUqFy

Katılmak için lütfen kayıt yapınız: http://forms.gle/bhxiVXXsrkZarbVCA


Yaşlı Hakları Hareketi Projesi Avrupa Birliği tarafından Kıbrslı Sivil Toplum İş Başında VII. Hibe Programı kapsamında finanse edilmekte ve Yaşlı Hakları ve Ruh Sağlığı Derneği tarafından uygulanmaktadır. Bu dökümanın içeriği tamamıyla Yaslı Hakları ve Ruh Sağlığı Derneği’nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

Bültenimize abone olun

* indicates requiredSorry, this entry is only available in Amerikan İngilizcesi. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Subscribe to our newsletter

* indicates required